0

Udostępnianie odpowiedzialności

September 29, 2022

jest troskliwe!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Dorastanie, moja matka zachowała czysty i schludny dom. Nauczyła wszystkich pięcioosobowych dzieci o wartości opieki nad naszymi rzeczami i domem. Jako dorosły niepokój w miejscu bałaganu i bałaganu. Nie mogę tego znieść. Kiedy bałagan jest dla mnie zbyt trudny do zarządzania, wybieram spacer. Muszę się od tego uciec.

Jeśli chcę mniej niepokoju, mógłbym spędzić cały dzień na sprzątaniu pięciorga dzieci. Dzieci są niechlujne. Jeśli jednak to zrobię, zachęcam tylko moje dzieci do leniwego, licząc na mnie, że jestem ich gospodynią. To nie jest dla mnie sprawiedliwe i nie wykonywałbym dobrej roboty jako ich matka.

Moja mama wykonała świetną robotę, wychowując siebie i moje rodzeństwo. Jesteśmy teraz udani i odpowiedzialni dorośli. Podziwiam ją i zawsze chciałem być taki jak ona. Wiem, że nie powinienem porównywać moich umiejętności rodzicielskich z jej, ale trudno nie. Chcę, aby moje dzieci uczyły się odpowiedzialności, tak jak dorastałem.

Życie dzisiaj różni się od lat 80 -tych, kiedy byłem dzieckiem.

Przeczytaj dużo więcej na Talbertzoo.com.

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienia o poradach dotyczących zdrowego życia, wiadomościach zdrowotnych, rodzicielstwie i postach, zapisz się za pomocą e -maila i śledź nas na Facebooku, Pinterest, Bloglovin, Google+ i Twitter. Zapisz się do naszego newslettera. Dołącz do naszej sieci społecznościowej

Link do tego postu: lekcja odpowiedzialności

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić