0

Pływanie to świetny trening, w którym cała rodzina może czerpać przyjemność z

May 18, 2022

dzielenie się!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.js
Mimo że lato nad rodziną może czerpać przyjemność z pływania przez cały rok w lokalnych basenach wewnętrznych, YMCA lub siłowni. Pływanie jest zabawną, niskim wpływem na kondycję, w której każda osoba może uczestniczyć. W przypadku osób, które cierpią lub cierpią na zapalenie stawów i potrzebują dobrego ćwiczenia, pływanie jest wspaniałym wyborem, więc rozważ uzyskanie zrównoważonych strojów kąpielowych.

Pływanie wykorzystuje większość głównych mięśni w twoim ciele, a łatwe pływanie oparza około 500 kalorii na godzinę. Energiczne pływanie może spalić do 700 kalorii. Woda jest około 800 razy gęstsza niż powietrze, więc za każdym razem, gdy kopiesz, pociągnij się do przodu i naciskaj do wody, otrzymujesz niewielki trening oporu. Pływanie kalorii i pomaga budować chude mięśnie w rdzeniu, ramionach, biodrach, ramionach i pośladkach.

Pływanie kalorii, pomaga budować mięśnie, a dla twojego ciała jest również bardzo miłe. Stajesz się zasadniczo nieważki, gdy zanurzasz się w wodzie, ponieważ woda neutralizuje grawitację. Dlatego pływanie jest bardzo delikatne dla twoich stawów i mniej prawdopodobne jest, że jesteś ranny w porównaniu z innymi popularnymi sportami.

Jeśli planujesz udać się do lokalnego basenu wewnętrznego z rodziną tej jesieni i zimy, upewnij się, że masz te niezbędne rzeczy, które pomogą, aby Twoja wodna praca była o wiele przyjemniejsza. Każdy musi nosić wygodne garnitury pływackie. Jeśli martwisz się o wpływ chloru na włosy, noś czapkę pływacką. Możesz także zabrać zabawne czapki pływackie dla dzieci. Jeśli twoje dzieci lubią nurkować pod wodą, nie zapomnij spakować patyków nurkowych Zoggs.

Pływanie jest zabawne dla całej rodziny nawet jesienią i zimą. Możesz związać się ze swoimi dziećmi i czerpać przyjemność z korzyści płynących z spalania kalorii niskiego wpływu na spędzanie kilku godzin na basenie.

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=

Powiązane poporodowe jest na zawsze

Cascia Talbert jest zajętym blogerem, wydawcą, niezależnym pisarzem, kupcem online i matką pięciorga dzieci, mieszkających na północno -zachodnim Pacyfiku. Z B.A. W historii i prawa oraz pasji do pisania i utrzymywania zdrowia założyła magazyn Healthy Mommies w 2007 roku. Magazyn Zdrowych Mommies jest obecnie najlepszym blogiem zdrowotnym dla mamusi i zawiera kilku pisarzy ekspertów zdrowotnych i blogerów mamusi. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze wykształcone w kwestiach zdrowotnych i jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom i odwrócić statystyki otyłości dzieciństwa w USA

Pani Talbert jest blogerką zdrowia na WellSphere.com, a jej artykuły można również znaleźć na ezineArticles.com. Prowadzi także NING Ning Healthy Mommies, jest dyrektorem ds. Marketingu w Talbert Nutrition LLC i jest członkiem Rady Doradczej ds. Media Social Media Doradal Challenge. Śledź ją w Google+.

Jeśli podobał Ci się ten post, możesz czerpać przyjemność z tych historii.

Ładowanie…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

Link do tego postu: pływanie to świetny trening Cała rodzina może cieszyć się

0/5

(0 opinii)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział