0

Zmień swoje książki z planszami

December 15, 2022

Mieliśmy książkę na planszy, której nie lubiłem zbytnio. Ilustracje były zbyt żywe, a było zbyt wiele słów. Mieliśmy też książkę na tablicy, którą kochałem, autor: Todd Parr, zwany tym jest moje włosy. Odważne ilustracje i łatwy tekst. Plus zabawne. Wybrałem, że chciałem, aby pierwsza książka była bardziej podobna do drugiej książki. I potrzebowałem prezentu Dnia Ojca dla mojego męża.

Malowałem więc na okładce książki, włożyłem na nią naklejki, aby uzyskać nowy tytuł i wkleiłem wszelkiego rodzaju rzeczy w środku.

Głównym tematem był „To jest mój tata”. Zrobiłem kreskówkowy obraz głowy mojego męża i skopiowałem ich wystarczająco dużo dla każdej strony książki. Potem wkleiłem go w różnych środowiskach, które wyciąłem z czasopism. Napisuję ręcznie napisy. Nie martwiłem się o to, aby przedstawić oryginalną zawartość książki. To było z pewnością ręcznie robione.

Myślę, że wygląda to naprawdę niechlujnie i amatorskie, ale odwiedzający nasz dom wydawali się pod wrażeniem. Dlatego dzielę się z tobą ten pomysł, abyś mógł zaimponować swoim odwiedzającym. Całkowicie możesz dokładnie skopiować moje pomysły.

Najwyraźniej istnieje cała forma sztuki zwana zmienionymi książkami, w której ludzie kolażą na stronach regularnych książek. Robią wyjątkowe rzeczy. Moja wersja jest mniej niż niesamowita, ale jest to książka na tablicy, którą moje dziecko i mąż czytało razem – i jest zrobiona przeze mnie.

Od czasu wykonania tego projektu dowiedziałem się, że możesz również kupić puste książki o zarządach. Polecam również użycie Modpodge jako swojej pasty. Schnie wyraźnie i pozwala układać różne wycięcia. (Linki partnerskie.)