0

Real Food Real Kitchens New York Cookbook zabiera Cię na etniczną rodzinną wycieczkę #GiveAway

September 10, 2022

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Stany Zjednoczone topiły imigrantów z całego świata. Zaczęło się to w 1600 roku z angielskimi osadnikami szukającymi nowej ziemi, w której mogliby ćwiczyć swoją religię bez wtrącania rządu. 13 kolonii powstało na wschodnim wybrzeżu. Krótko po tym, jak Afrykanie zostali przywiezieni jako niewolnicy. W ciągu ostatnich 200 lat po rozstrzygnięciu kolonii w Ameryce doświadczyły fale imigrantów z całego świata, uciekając z ziemi domowej z wielu różnych powodów, ale głównie po to, by zapewnić lepsze życie swoim rodzinom.

Zróżnicowana populacja w Nowym Jorku obejmuje rodziny z prawie każdej grupy etnicznej, która osiedliła się w Stanach Zjednoczonych. Największe miasto w Stanach Zjednoczonych, Nowy Jork, ma ludność określoną przez długą historię międzynarodowej imigracji. Craig Chapman, wielokrotnie nagradzany producent telewizyjny i redaktor magazynu, bada różnorodną kulturę Nowego Jorku, dzieląc się rodzinnymi przepisami w nowej książce kucharskiej „Real Food, Real Kitchens: New York Cookbook”.

Książka zabiera czytelnika w podróż przez różne regiony miasta, każde z własną historią i makijażem etnicznym. Chapman przedstawia ci rodziny, które tam mieszkają, oraz przepisy, które pielęgnowali od pokoleń. Każdy przepis ma przyciągające wzrok zdjęcia i intymne historie o rodzinach stojących za pysznym jedzeniem. „Prawdziwe jedzenie, prawdziwe kuchnie: New York Cookbook” to coś więcej niż książka kucharska. Jest to również dogłębne spojrzenie na historię i kulturę największego miasta w Stanach Zjednoczonych.

Powiązane pomaganie naszym dzieciom stać się ludźmi z książki

Ta książka jest wspaniałym pomysłem na prezent dla szefa kuchni lub miłośnika historii. Magazyn Healthy Moms zawierał ten przedmiot na naszej liście świątecznych życzeń, 2015. Możesz kupić „Real Food, Real Kitchens: New York Cookbook” na Amazon.com lub w lokalnej księgarni.

Jeden czytnik magazynu Healthy Healthy Moms może wygrać kopię Real Food, Real Kitchens: New York Cookbook Craiga Chapmana. Wszystko, co musisz zrobić, to prawdziwe jedzenie prawdziwe kuchnie na Facebooku, śledź prawdziwe jedzenie Real Kitchens na Twitterze i zostaw nam komentarz z adresem poczty elektronicznej na końcu tego artykułu. Konkurs kończy się 26 listopada 2015 r. O 10 rano CST i jest otwarty dla mieszkańców USA tylko 18+. Zwycięzca zostanie wybrany z Random.org spośród otrzymanych komentarzy. Zwycięzca zostanie powiadomiony za pośrednictwem wiadomości e-mail lub komunikatów internetowych w mediach społecznościowych na końcu konkursu.

Dodatkowe wpisy: (Zostaw osobny komentarz dla każdego dodatkowego wpisu)

Śledź prawdziwe jedzenie Real Kitchens na Pinterest www.pinterest.com/realfoodrk/

Śledź Cascia Talbert na Pinterest www.pinterest.com/casciatalbert

Jak magazyn Healthy Moms na Facebooku na Facebooku.com/thehealthymomommag

Śledź magazyn Healthy Moms na Twitterze Twitter.com/cltalbert

Dodaj Cascia Talbert do swoich kręgów Google+

Udostępnij ten post w Google+

Polub lub udostępnij ten post na Facebooku

Udostępnij ten post na Twitterze

Przypnij ten post na Pinterest

Subskrybuj nasz biuletyn zdrowego życia

Blog o tym konkursie lub naszej stronie internetowej zostaw link do swojego postu na blogu w komentarzu.

Dodaj nasz przycisk do swojego bloga lub strony internetowej. (Nasz kod przycisku znajduje się po prawej stronie naszej witryny.)

Link do tego postu: Real Food Real Kitchens New York Cook Book zabiera Cię na etniczną rodzinną wycieczkę #GiveAway
Powiązane pomaganie naszym dzieciom stać się ludźmi z książki

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział