0

Szybkie i pyszne rzeczy do gotowania

November 5, 2022

, aby zrekompensować mój post pro-carryout, chcę przyznać, że gotuję w domu. Mam kilka linków, pomysłów i sztuczek do udostępnienia:

Naprawdę podoba mi się najlepszy 30-minutowy przepis (mimo że jest to o wiele bardziej jak najlepszy 90-minutowy przepis z małym dzieckiem i dzieckiem), więc staramy się pracować tak, jak zwykle praktycznie. Raz na tydzień lub dwa.

Jestem także znaczącym fanem Scramble, ale jak wiele razy mogę o tym napisać? Poza tym naprawdę działa najlepiej, jeśli zobowiązujesz się do tego tydzień (5 kolacji) jednocześnie.

Jajka!!! Przyznaję, że chciałbym co noc gotować jajek, więc pracuję nad udoskonaleniem mojej frittaty, aby móc to zrobić i sprawić, że jest trochę bardziej fantazja. Wrzuć spakowany szpinak i posiekane warzywo (pomidor, grzyb, groszek?!) i dodaj bułkę tartą panko przed gotowaniem w piekarniku na kilka minut. Moje są brzydkie, ale smakują dobrze, a Holden to nie obchodzi.

101 posiłków gotowych w 10 minut lub mniej z NY Times podzielił nasz kumpel Sunny. Niektóre z nich wyglądają niesamowicie i dziwnie, więc daj mi znać, co myślisz.

Kremowa fettucyna krewetek czosnkowych w mniej niż 20 minut od cioci Julie Karen-zdobądź zamrożone duże i trzymaj je na rękę na szybki obiad, ale nie obieraj własnego; Jest obrzydliwy i czasochłonny. Próbuję tego przepisu w przyszłym tygodniu.

Te pomysły nie są szybkie, ale pomogą ci szybko zdobyć obiad na stole, jeśli planujesz trochę z wyprzedzeniem:

Crock Pot Night – szczególnie dobry, gdy wszystko, co musisz zrobić, to chuck w garnku i wrócić do domu na posiłek. Zrobiłem trochę shlocka w zeszłym tygodniu, wymagając około 16 godzin przygotowania plus dwóch nocnych. Wziąłem kilka logicznych (do mnie) krótkich cięć i wynikowy chili był niejasny. Ups.

Podwój swój przepis. Zamrozić połowę, a następnie służyć Twojej rodzinie. Zaplanuj (i oznacz) resztki, abyś o tym nie zapomnij.