0

Geocache z niemowlęciem (lub w ciąży!)

September 23, 2022

Jeśli twoje rutynowe trasy spacerowe są nieco nudne, oto wskazówka od czytelnika debiutantów: pasek na niemowlęcie, a także Geocaching!

Shylo mówi mi, że zaczęła geocaching podczas ciąży, w trzecim trymestrze trymestru, jako powód do wyjścia (chociaż kilka bardziej przygód nakładało się na to, że jej oczekiwany brzuch będzie się poradzić). Teraz jej „gruby pakiet bitowy”, Gus, w wieku 11 tygodni, jest jej kumplem, więc technicznie geocaching jest dla nich nowy.

Większość pamięci podręcznych metropolitalnych jest dość prosta w dostępie, nawet w przypadku zestawu wózka. Niektóre pamięci podręczników byłyby nieco trudne dla związanego z wózkiem, jednak w przypadku tłoczyków lub odzieży dla dzieci nie powinny odkryć żadnych barier w buforowaniu.

Shylo wyjaśnia to w ten sposób:

To naprawdę zabawne dla dzieci. Zasadniczo geocache to pojemnik (kanister amunicji, film, magnetyczna skóra, możliwości są nieograniczone), że ktoś ukrywa w miejscu publicznym (park, las, ogrodzenie, pusta dziennik, pudełko gazetowe itp.) Hider publikuje współrzędne GPS online. Następnie inne osoby wykorzystują te współrzędne, a także wskazówki do odkrycia pamięci podręcznej. W budynkach znajduje się dziennik, a także często małe bibeloty do handlu.

Jest to niezwykle nerdy, jednak świetna metoda nauczania młodych ludzi o kierunkach, szanowania natury (jest powiedzenie „buforowanie, wyrzucanie”, które zachęca do sprzątania witryn wzdłuż polowania), a nawet matematyki, jako niektóre „multi- multi- multi- multi- multi- pamięć podręczna ”potrzebuje matematyki, aby wymyślić złożone wskazówki.

Możesz odkryć więcej na Geocaching.com. Zrób przeglądanie, a także zobacz, jakie buformy są blisko ciebie. Chociaż istnieją ręczne gadżety GPS od twórców, takich jak Garmin, możesz również uruchamiać aplikacje na iPhonie. Używam bezpłatnej aplikacji na moim G1 do pamięci podręcznej.

Ponieważ GUS jest nazywany kurczakiem, pozostawiają po sobie małe gumowe kurczaki w pamięci podręcznej, które są wystarczająco ogromne.

A oto link do setu Shylo Flickr, w którym nagrywa wszystkie swoje znaleziska. Zestaw jest zarówno świetny, jak i pouczający. Zapewnia nas, że nie jest znaczącym szaleństwem, jednak przyznaje, że ten nawyk jest dość nerwowy.

Lubię nerdy, więc nie mam nic przeciwko. Jednak dokładnie, jak często odkrywasz naprawdę mnóstwo rozrywki, która obejmuje światło słoneczne, a także ćwiczenia (i doświadczenie, a także sprzątanie śmieci?!)?! Viva le Geocaching!