0

3 rzeczy, o których nie wiedziałeś, że potrzebujesz podążania za przedszkolem

June 30, 2022

.

Mój syn kończy piątą klasę w przyszłym tygodniu i zdobyłem dyplom.

Tak dla mnie.

W tym momencie mam szaloną wiedzę na temat tego, co jest wymagane do gładkiego roku w szkole podstawowej. Mamy zapasowe pudełka na lunch na wypadek, gdyby jeden pozostał w szkole. Mam mantr, które mówię sobie, kiedy spóźniliśmy się na trening piłki nożnej. Spryskałem kolor włosów setek dzieci w szkolnych karnawałach.

Nauczyłem się kilku rzeczy na własnej skórze.

Nikt nie je marchewki na przyjęciu klasowym. Przestań je przynosić.

20% rodziców robi 80% wolontariatu. Nie narzekaj. Po prostu spróbuj zrobić swój udział.

Nikt nie wie, gdzie jest drugi but deszczowy.

Niektóre lekcje musisz sam się nauczyć, ale oto kilka rzeczy, o które możesz się zająć, zanim przedszkole się toczą. Cholera, może nawet dotyczą twojego życia przedszkolnego. Przedstawiam twoje przedsiębiorstwo, które przedszkola musi wymienić.

Potrzebujesz tych czterech rzeczy do przedszkola:

1. grzebień wszy

W pewnym momencie zostaniesz powiadomiony, że wszy się kręci. Możesz udać się do specjalnego salonu i zapłacić Bajillion dolarów, aby sprawdzić, czy sprawdzili Twoje dziecko, ale będą używać tego grzebienia wszy i zdecydowanie polecam kupić jeden ze swoich, ponieważ jeśli otrzymasz wiadomość wszy o 19:00 Tej nocy będzie ci naprawdę trudno spać. Mieliśmy wszy cztery lub pięć razy w ciągu 6 lat szkoły podstawowej i zamknąłem każdy odcinek z wiernym i nieustępliwym czesaniem terminatora. Nieprzekonany? Przynajmniej kup spray zapobiegawczy.

2. Obfity, mały plecak

Zwykły plecak jest zbyt duży dla przedszkola. Plecak złożony z postaci z Target będzie tani i zerwany-lub łatwo jest zgrzybiony przez asfalt, na którym twoje dziecko planuje rzucić plecak, gdy ściga się do barów małp. Potrzebujesz solidnego plecaka, który pasuje do 5-6-latka. Oto więcej porad na temat plecaków Kid’s>

3. Duży pakiet przekąski stabilnego na półkę w spiżarni

Zazwyczaj istnieją imprezy w klasie dla dobrych zachowań, wakacje zimowe, Walentynki, Dzień Świętego Patryka, zajęcia z większością darowizn na rzecz Runathon, drugi tydzień od końca roku szkolnego, w ostatni poniedziałek roku szkolnego. Masz pomysł. Jeśli robienie babeczek jest twoim dżemem, śmiało. Darowizna imprezy Heather jest pojemnikiem Costco z krakersami zwierząt. Nie ma medali za specjalne, ręcznie robione lub szczere wkłady partii klasowej. Trzymam mieszankę brownie w gotowości; Jest to w rzeczywistości tańsze niż krakersy, ale wymaga wymyślania jaj i oleju i czasu, aby zrobić ciasteczka, i nie jestem pewien, jak odpowiedzialny jesteś. Wyślij nieotwarte – lub niedawno otwarte – pudełko triscuitów, a ty ” Jest dobry.

4. Etykiety nazw

Będę szczery, one cię nie uratują, ale są warte spróbowania. Twoimi jedynymi prawdziwymi sojusznikami podczas wojny z utraconymi bluzami są inne dzieci. Tak, dzieci ze szkół podstawowych są dość pochłonięte przez siebie, ale jakoś widzą kurtkę na podwórku, wiedzą, do kogo należy i powiedzą: „Hej, mama Olivii, jest kurtka Olivii!” W przeciwieństwie do tego woźny po prostu doda go do ogromnego wiadra w biurze (znanym również jako wszy i znaleziony), mimo że starannie napisałeś imię swojego dziecka w środku. Naklejka wszystko, co twoje dziecko przynosi do szkoły i mają nadzieję na najlepsze. Wybierz projekt, który nie będzie zbyt dziecka dla przyszłego jedenastu lat, na wypadek, gdybyś był w stanie posiadać tę samą butelkę z wodą w całej karierze szkoły podstawowej. Złóż zamówienie z naszymi etykietami Mabels (bezpłatna wysyłka), a będziesz przygotowany na kilka lat.

Zadzwoniłem do tego „3 rzeczy, o których nie wiedziałeś, że potrzebujesz…”, ponieważ pomyślałem, że jesteś na szczycie plecaka. Byłeś?

Reklama