0

Zrób to sam: najprostszy w historii prezent na prysznic

May 23, 2022

Moim kumplem Deb jest niemowlę w przyszłym miesiącu. To jej pierwsza; Będzie debiutantką.

Ponieważ płeć niemowlęcia jest niespodzianką, kupowanie było znacznie trudniejsze, niż sobie wyobrażałem. Usiadłem na fotelu Bumbo, ponieważ uważam, że jest to inteligentny wynalazek, a także doceniam, że nie jest on ohydnie ozdobny króliczkami ani rybami w kolorze neonowym.

Podobnie chciałem dodać ręcznie wykonany produkt do prezentu, ponieważ Deb jest niezwykle innowacyjną osobą, a także jej wierzy, że ja też. Nie chcę jej zawieść.

Od czasu do czasu czytam w Internecie o stominowaniu papieru do zamrażarki, jednak wycinanie skomplikowanego wzoru nożem Exaco wydaje się zniechęcające. Jednak genialne uderzone o 21:00 przed dzieckiem prysznicem, a także zdałem sobie sprawę, że sam nie muszę wycinać rzeczy, gdy mam ciosy.

Złapałem cios, a także uderzyłem dwa, potem trzy, a następnie cztery kółka z papieru zamrażarki. Połóż papier zamrażarki na koszule, wyprasowany, a także pomalowany. Mój styl jest prosty, neutralny pod względem płci, a także nowoczesny. Uważam, że Deb lubił je, ponieważ usłyszałem, jak ktoś z prysznica pyta, czy był z J. Crew. Przyjmę to jako komplement.

Powyższy cios w kółko pochodzi od Martha Stewart, a także 6 USD na Amazon. To moja preferowana zabawka.