0

Od sali konferencyjnej do dziecka: Awesome Mom, Kristin Helms

November 28, 2022

Zdjęcie: Jewel Younglove Photography

Kristin Helms zdmuchnęła nas, biorąc pod uwagę, że jej pierwsze tygodnie jako debiutantka w San Diego. Byłem zachwycony przeczytaniem jej nowej książki, od sali konferencyjnej do dziecka, idealnej, zanim uderzyła w wydawcę. Jeśli przeczytasz go uważnie, możesz nawet znaleźć moją miłość:

Jeśli zmagasz się z zrozumieniem macierzyństwa, ponieważ nie spełnia twojej wyobraźni, jest to książka dla Ciebie. Kristin Helms zastanawia się nad swoją podróżą przez wczesne macierzyństwo z uczciwością i humorem, gdy prowadzi cię, aby spojrzeć na nowe wybory i stworzyć własną ścieżkę. Od nowych relacji po stare oczekiwania, zaprasza cię do ustalenia intencji i doceniania tego, gdzie jesteś.

Kristin zgodziła się odpowiedzieć na kilka naszych wielkich pytań na temat jej książki i jej tożsamości jako mamy!

Co było największą niespodzianką w zostaniu mamą?
Kristin: Kiedy stajemy się matkami, spodziewamy się, że pomożemy naszym dzieciom uczyć się i rozwijać na każdym nowym etapie, ale byłem zszokowany, jak bardzo się nauczyłem i wyrosłem po drodze. Nauczyłem się tak wiele o odpowiedzialności, cierpliwości, elastyczności i bezwarunkowej miłości. Myślę, że moje dzieci nauczyły mnie o wiele więcej, niż mogłem ich kiedykolwiek nauczyć w ciągu zaledwie czterech krótkich lat. Niektóre dni są trudne i próbują, ale w tym sezonie macierzyństwa jest tyle magii.

2. Jak zdecydowałeś się napisać swoją książkę, od sali konferencyjnej do dziecka: mapa drogowa dla kobiet zawodowych przechodzących na matki pozostania w domu?
Kristin: Kiedy po raz pierwszy przeszedłem z mojego zawodu marketingowego, aby zostać w domu z moją cenną nową córką w 2013 roku, byłem wdzięczny za spędzenie z nią każdej chwili (i śpiącej), ale byłem również strzeżony ze zmianą tempa I uczucia, które wstrząsnęły moją samooceną. W mojej karierze w przeszłości umieściłem tak wiele „ja”, że kiedy nie miałem już tej definicji siebie, zacząłem kwestionować swoją tożsamość i cel.

Aby zwalczyć ten mini-tożsamość kryzysu, zacząłem pisać o macierzyństwie na blogu w czasie drzemki i wieczorach. (Wyzwania dla mnie debiutanckich, które sprawiły, że piszę o moich doświadczeniach jako po raz pierwszy mama, więc jestem na zawsze wdzięczny za podpowiedzi!), Że blog Mommy przekształcił się w większą platformę, Magazyn Tribe. Pisanie dostarczyło mi outlet poza macierzyństwem ”„ Szansa na wypełnienie mojego kubka, abym mógł się odwrócić i nadal dostarczać to, co najlepsze dla mojej rodziny ”” i wiedziałem, że w końcu chciałem napisać tę książkę, aby pomóc innym mamomom, któremu Może się również poczuć zagubiony podczas przejścia z zawodu do domu.

Flash do 2017 roku, kiedy przeczytałem ankietę Gallupa, która stwierdziła, że ​​mamusie z domu są
Zgłaszanie wyższych wskaźników depresji i wielu z nich nie oceniało swojego życia jako „kwitnące”. Po poznaniu tych statystyk i wiedzy, jak trudne było moje własne przejście z zawodu do domu, wiedziałem, że muszę teraz napisać tę książkę.

Istnieje wiele książek i zasobów, które pomagają mamomom powrócić do siły roboczej po tym, jak zostaną mamą pozostającą w domu, ale bardzo niewiele, które oferują wsparcie kobiecie okupacji, która podejmuje decyzję o obrotu i poświęcaniu czasu wolnego, aby być z dziećmi we wczesnych latach. Myślę, że przejście od zawodu do domu może wydawać się łatwe na powierzchni, ale często jest samotnym, mylącym czasem dla niektórych mam. Od sali konferencyjnej po Baby one New Stay-Home Mommies mapę drogową przez przejście, zniszczy stereotypy na temat tego, jak wygląda „pozostanie w domu”, i pomaga mamomom zaprojektować istnienie, które jest satysfakcjonujące i wzmacniające.

3. Jakie są Twoje najlepsze rekomendacje dla debiutantów?
Kristin: Nie zapomnij o siebie zadbać. Podnoszenie małych ludzi wymaga tak starannego poświęcenia, pielęgnacji, miłości i siły. Poświęć trochę czasu, aby zastanowić się, jak możesz naładować i ożywić, abyś mógł przynieść najlepszą wersję siebie do wychowania rodziny. Zadaj sobie pytanie, czego potrzebujesz, aby się rozwijać, a następnie wyrzeźbić czas i przestrzeń, aby to zrobić ”„ Będziesz potrzebował tej duszy w tej wyjątkowej podróży przez macierzyństwo.

Kristin Helms, dzięki czemu wygląda to łatwo | Zdjęcie Meg Russel Photography

Ogromne podziękowania dla Kristin Helms za podzielenie się z nami swojej pracy i czasu! Idź, Kristin, idź!

Wszelkie inne nowe mamusie walczą między pracą a dzieckiem, sprawdzają się z sali konferencyjnej do dziecka!

[Wszystkie zdjęcia dostarczone przez Kristin Helms, wyniki kredytowe, jak wspomniano]