0

Aplikacje, które płacą pieniądze za prawdziwe! Świetna boczna zgiełk na pobyt w domu matki

November 26, 2022

dzisiaj mamy szczęście, że nasze pieniądze oszczędzają mamę, Claire Swinski z naszego #rookiemomsquad, dając nam najlepsze sugestie dotyczące aplikacji, które płacą ci pieniądze. Szukasz sposobu na przyniesienie bocznego dochodu? Rozpowiadając budżet rodzinny, w niektórych przypadkach jest prostsze, aby dowiedzieć się, jak przynieść znacznie więcej pieniędzy w porównaniu z znacznie więcej pieniędzy. Jeśli nie masz czasu na podjęcie bocznego koncertu lub umiejętności otwarcia sklepu Etsy, istnieje łatwy sposób na zarabianie znacznie więcej gotówki: przy użyciu aplikacji. Tak, w rzeczywistości są aplikacje, które płacą ci pieniądze!

Aplikacje, które płacą pieniądze za prawdziwe! Świetny zgiełk na pobyt w domu

Chociaż może to zabrzmieć jak oszustwo, na pewno nie jest. Firmy mogą łatwo uzyskać informacje zwrotne od klientów poprzez ankiety outsourcingowe i zakupy za pośrednictwem popularnych aplikacji, dzięki czemu te aplikacje mogą zachęcić klientów (ty) do wykonania łatwych zadań w zamian za karty podarunkowe, rabaty lub gotówkę z tych sklepów. Chociaż prawdopodobnie nie będzie to zsumować dochodu pobocznego, możesz uzyskać znaczące zniżki na przedmioty, które zamierzasz kupić. Te niewielkie ilości pieniędzy mogą szybko się sumować, szczególnie w przypadku przedmiotów gospodarstwa domowego lub kawy przejazdu. Zamiast odczuwać potrzebę cięcia cotygodniowej latte, spraw, aby zapłacić za to tylko za pomocą pieniędzy na aplikację!

Oto kilka sugestii aplikacji, za które można zacząć płacić.

Aplikacje, które płacą pieniądze za wykonywanie pracy

Pakt

Pracujesz nad osiągnięciem niektórych celów w tym roku? Pobierz Pact, aplikację, która płaci za sprawdzenie rzeczy z listy rzeczy do zrobienia. Zweryfikowane przez GPS, zdjęcia i inne środki, PACT pozwala wyznaczyć cel i zarabiać kilka dolarów tygodniowo za osiągnięcie wyników. Ale jeśli nie osiągniesz swoich celów, musisz zapłacić, więc uważaj! Jeśli na przykład miałeś trudności z osiągnięciem celów ćwiczeń lub wolontariatu, ta aplikacja jest świetnym sposobem na utrzymanie Cię na bieżąco, jak i rozwinięciu konta bankowego.

Dietbet

Jeśli próbujesz schudnąć, zamień go w producent pieniędzy z dietetykiem. Ty i kilku przyjaciół możesz rozpocząć „grę”, która służy zarówno jako motywacja odchudzania, jak i trochę dodatkowych pieniędzy na koncie bankowym. Po prostu prześlij zdjęcie całego ciała, zasugeruj „poziom” i zacznij konkurować, aby zobaczyć, kto może schudnąć. Najlepsze jest to, że nikt nie „zwycięzcy”, który osiągnie swoje cele, dostaje część puli, w którą wszyscy wkładają pieniądze.

Spotter pracy

Jeśli jesteś poza domem i zobacz, jak poszukiwany jest znak, po prostu zrób zdjęcie i prześlij je do aplikacji. Po zatwierdzeniu zarabiasz na kredyt Amazon, który jest tak dobry jak gotówka dla wielu mam! Może nie przynieść mnóstwa przepływów pieniężnych, ale jest to łatwy sposób na zarabianie odrobiny raportu kredytowego Amazon bez wkładu wysiłku.

Aplikacje, które płacą pieniądze za podejmowanie ankiet

ipoll

Potrzebujesz dodatkowych kilku dolców? IPoll wysyła 15-20 minut ankiet, które zarabiają wszystko, od subskrypcji magazynu po mile lotnicze po rzeczywistą gotówkę. Wystarczy wypełnić ankiety i otrzymać nagrody.

Nagrody opinii Google

Nagrody z opinii Google wysyłają łatwe kwestionariusze, które pozwalają zarobić kilka dolarów. Wiele ankiet jest zwykle pytaniami typu grupy fokusowej (na przykład „Który kolor tego produktu przemawia do ciebie więcej?”)

Survey Mini

Minusem ankiety jest to, że daje ci karty podarunkowe zamiast gotówki, ale główną zaletą jest to, że jego ankiety są krótkie. Za nie więcej niż 11 pytań możesz zdobyć kupony rabatowe i karty podarunkowe do niektórych ulubionych miejsc.

Aplikacje, które płacą pieniądze za zakupy

Mobee

Czy kiedykolwiek chciałeś być tajemniczym kupującym? Kiedy pracowałem w handlu detalicznym, zawsze musiałem brać udział w grze na wypadek, gdyby jeden z moich klientów był „tajemniczym klientem”, którą moja firma zatrudniała do oceny moich wyników. Mobee łączy niedoszłych konsumentów z sklepami w poszukiwaniu ocen. Jest to łatwy sposób na zdobycie kilku dolców i pomoc firmom w Twojej okolicy.

Ibotta

Ibotta to aplikacja, która pozwala zarobić gotówkę na wykonanie łatwych zadań, takie jak oglądanie filmu lub czytanie faktu o produkcie. Następnie zarabiasz specjalne oferty na produkty i gotówkę. Jest to bardzo łatwa aplikacja, która pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na rzeczach, które planowałeś kupić. Zdobądź 10 USD, gdy zarejestrujesz się przez debiutanckich matek – zarejestruj się tutaj

Shopkick

Shopkick pomaga zdobyć karty podarunkowe tylko do chodzenia do sklepów takich jak Target i Walmart. Zarabiasz „kopnięcia”, które można zamienić w karty podarunkowe dla tych miejsc. Możesz także zdobyć kopnięcia, przesyłając zdjęcie swojego paragonu lub skanując określony element za pomocą aplikacji. Chociaż nie jest to gotówka, zarabianie małych kart podarunkowych do niektórych miejsc, w których już regularnie robią zakupy. Pamiętaj, aby śledzić aplikację w mediach społecznościowych, regularnie publikują nowe sposoby na zdobycie kopnięć. Użyj kodu: prezent855852, aby otrzymać całkowicie bezpłatną kartę podarunkową! Zapisz się teraz! Jest wolne

O autorze:

Możesz też się spodobać

Darmowe rzeczy dla niemowląt i gratisy dla nowych mam

Sklepy dla dzieci: wskazówki, sztuczki i tajemnice handlowe

Korzyści z pieluszkiusługa (dlaczego lub dlaczego nie użyć jednego)
Pin za później – aplikacje, które płacą ci pieniądze! Świetny zgiełk na pobyt w domu