0

Inside Julian’s Closet: Buty

September 16, 2022

Dla tych z was z wyprostowanymi spacerowiczami zastanawiamy się: gdzie kupujesz buty dziecka?

Nasz najbliższy regionalny sklep obuwia dla dzieci i popu (ten, w którym ludzie naprawdę ci pomagają, a także rozumieją rzeczy o dzieciach, rozwoju, stopach, a także towarach), zostawił nas kilka sklepów, które nie mają wyboru butów, celu, a także Internetu.

W mojej rodzinie liczyliśmy w Internecie: głównie Zappos, a także Amazon. Julian w przeszłości nie był wybredny na temat swoich ubrań, co pozwoliło nam znaleźć go w dżinsach, koszulkach hipsterów, butach rozmównych, furgonetkach, a także innych stylach, które pokazały nasz własny smak miejski/łyżwiarza. Potem znalazł sport, a także teraz chce nosić tylko spodnie dresowe lub gorzej – spodenek – a także jego „buty do sprintu”. Zaprzeczam, że nie jest już moją lalką do ubierania się, więc jego garderoba nadal trzyma rzeczy, które lubię.

Dla tych z was, którzy nie chcą, aby twój kawałek koleś za pomocą białych tenisówek z Diego nadaje się na nich, oto kilka koncepcji alternatyw, próbka obecnej kolekcji obuwia Juliana.

Slip-on Chuck Taylors z Zappos.com

Stare furgonetki SKOOL oferowane w licznych kolorach na Amazon.com

Native Buty dla młodzieży na Amazon.com (są to gumowe, takie jak krokodyle, więc są lekkie, elastyczne, wodoodporne, a także odporne na zapach)

W przeszłości mieliśmy wiele rzepów, jednak mogę odkryć tę obecną wersję na Amazon.

Ostatnia uwaga. Tak jak wykonałem ten post, kliknąłem na Facebooka (czy możesz stwierdzić „krótkie zainteresowanie?”), A także zobaczyłem, że ci ludzie zostawili dla nas wiadomość: Addattoos: Fajne tatuaże do twoich butów.

Może świetny nakrapiarka? Być może świetny produkt, który możesz mieć w tylnej kieszeni w sytuacji, kupujesz zwykły rozmowę, a młodzieniec narzeka na dekoracje. Tak, buty bling – to coś.

Czy masz sklep obuwia dla dzieci? Co nosi twój młodzieniec na jego nogach?