0

Udostępnianie dzieci dla dzieci w pojeździe

April 23, 2022

jest opiekuńcze!

Udział

Ćwierkać

Udział

Czy rozumiesz, że 61% wypadków, w tym dzieciaki dzieje się mniej niż 10 minut od domu *? Jest to alarmująca prawda, a także coś, co jak mama, nie lubię wierzyć. Bezpieczeństwo bezpieczeństwa pojazdu to najlepsza troska o naszą rodzinę, ponieważ jest to dla większości gospodarstw domowych z małymi dziećmi. Wrzesień 18-24 jest National Kid Traveler Bezpieczeństwa Tygodnia, tydzień, który został wyprodukowany do podniesienia świadomości, jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci w pojazdach. Chociaż możemy zawsze dążyć do ryzyka z naszymi dziećmi w pojeździe, a nie wszystkie inne kierowcy na drodze zrobią to samo. To nasze zadanie, ponieważ rodzice utrzymują nasze dzieci, jak to możliwe w samochodzie. Ciągłe zrozumienie pomoże zabezpieczenie Twojego dziecka.

Co możesz zrobić, aby twoje dziecko jest wolne od ryzyka w samochodzie?

Upewnij się, że twoje dziecko jest na odpowiednim siedzeniu. Dzieci rosną szybko. Bądź stale świadomy specyfikacji fotela pojazdów dziecka, a także rozpocząć kupowanie dla nowego siedzenia pojazdu, zanim twoje dziecko wynosi swoje obecne.

Tylne kontakty z naprzód? Standardy stanowi, że twój dzieciak musi być z tyłu, dopóki nie mają co najmniej 2 lat. (Źródło: Courtney Barry of Chicco *)

Czy siedzenie jest prawidłowo zabezpieczone? Nie tylko należy przestrzegać podręcznika kierunku na siedzenie pojazdu, należy również sprawdzić podręcznik właściciela właściciela pojazdu w odniesieniu do instalacji siedzenia pojazdu. Podobnie jest świetna koncepcja do pobierania pojazdu, a także siedziby pojazdu do stacji władz regionalnych lub zakończenia stacji dla kontroli instalacji siedzenia pojazdu.

Czy paski w kształcie twojego dziecka prawidłowo? Czy są wystarczająco ciasne? Czy wymóg pasków do przeniesienia w górę lub w dół? Sprawdź również, aby upewnić się, że pasy są prawidłowo zabezpieczone w siedzibie pojazdu po ich regulacji.

Podobne 6 ważnych obowiązków, które muszą wypełnić nowi ojcowie

Każda liczy się *. Przechowuj swoje dziecko w samochodzie.

Infographic uprzejmość Chiccoshop.com

* Źródło: Chicco

Link do tego posta: Utrzymywanie dzieciaków w samochodzie

0/5.

(0 opinii)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział