0

Nadchodzące wydarzenia w ciągu tygodnia od 2 listopada

January 30, 2022

Uwaga: Większość wydarzeń w osoby zostały przeniesione do formatu internetowego, przełożone lub odwołane z powodu COVID-19 pandemii. Dokonujemy aktualizacji, jak dowiadujemy się o nich, ale zalecamy kontaktowanie organizatorów przed rejestracją dla osób na osobistych. Z nas wszystkich w Labbn, życzymy Ci dobrych zdrowia w tych trudnych czasach.

Oto okrągły konferencje w tym tygodniu, seminariach i szkolenia dla odwiedzających domowych i innych, którzy pracują z kobietami w ciąży i rodziny z małymi. W zestawie: Wydarzenia wokół L.A. Hrabstwo, które można podzielić się z rodzinami, które serwujesz. Chcesz wyglądać dalej w przyszłość? Zobacz obszerne listy aktualizujemy co tydzień na:

Domowe odwiedzanie i wczesnych specjalistów
Rodzice, opiekunowie i rodziny

Czy masz coś dla nas dołączania? E-mail vreyes@labestbabies.org. I pozostań w kontakcie z nami na Facebooku, Twitterze, Instagramie i YouTube!

Listopad to:

American Diabetes MonthSee opis Cukrzyca, aby dowiedzieć się o objawy, zagrożeń i zapobiegania im. zobacz również zasoby cukrzycy CDC.
Pęcherz świadomość zdrowotna Miesiąc
Miesiąc świadomości Szpiku
Przewlekła obturacyjna płuc (POChP) świadomość MonthLearn temat objawów POChP, przyczyn i czynników ryzyka. również zobaczyć zasobów pacjenta z POChP i filmów dla pacjentów i ich opiekunów.
Cukrzycowa choroba oczu świadomość Miesiąc
Narodowy Epilepsy Awareness Month
rodzina Narodowy Opiekunowie MonthSee 10 wskazówek dla opiekunów rodzinnych i dostępnych zasobów w rodzinie Opiekun Toolbox.
National Zdrowy miesiąc skóry
Narodowy świadomości raka żołądka MonthSee pacjenta i opiekuna zasoby i zagrożenia, genetyka i zapobieganie raka żołądka
Miesiąc świadomości raka trzustki
Badania MonthSee świadomość wcześniactwo wcześniactwo i dostępne zasoby dla ciąży, niemowląt, komplikacji i strat oraz narzędzi i zasobów.
Nadciśnienie płucne świadomość Miesiąc
Tydzień pielęgniarek chirurgicznych medycznych (1 listopada – 7)
Narodowy personel medyczny świadomość Services Week (listopad 1 – 7)
Narodowy pielęgniarka Lekarz Tydzień (8 listopada – 14)
Światowy dzień pneumonia (12 listopada)
Dzień Diabetek World (14 listopada)
Dzień World Promaturity (17 listopada)
Przewlekła obturacyjna choroba płuc dzień (18 listopada)
USA Antybiotyk świadomość Tydzień (listopad 18 – 24)
Światowy Tydzień Świadomości przeciwdrobnoustrojowe (listopad 18 – 24)
Wspaniały amerykański Smokeout dzień (19 listopada)
Światowy Dzień raka trzustki (19 listopada)
Międzynarodowe przeżyli samobójstwo Loss dzień (21 listopada) wykrycie międzynarodowych, którzy przeżyli samobójstwo strat imprezy dzień w pobliżu ciebie.
Choroba refluksowa przełyku (GERD) świadomość Tydzień (listopad 22 – 28)
Historia zdrowie rodzina narodowy dzień (26 listopada)

Wydarzenia dzieje się przez cały listopad

Wczesne dzieciństwo i rodzina EventsPresented przez bibliotekę publiczną Los Angeles:

Muzyka poniedziałki: poniedziałki, 10:00
Storytime online: wtorek – piątek, 10:00
Storytor Baby and Toddler: Wtorki, 10:30
Wirtualny mini-Storytime: czwartki, 11:00

Aby uzyskać więcej informacji na temat poszkodowanych wydarzeń, zapoznaj się z tym kalendarzem.

EVENT Rodzic / FAMILY: Online COVID-19 (koronawirusa) wsparcie GroupsEvery poniedziałek, 17:00 – 06:30 pmEvery wtorek, 11:00 – 12:30 i 17:00 – 06:30 pmEvery środa (Hiszpania), 16:00 – 5 : 30pmEvery czwartek, 12:00 – 13:00 i 17:00 – 6:30 pmThese grupy wsparcia społecznego oferują przestrzeń dla dalszego połączenia podczas tych czasach zwiększonej izolacji. Nie są to grupy psychoterapeutyczne, ale terapeuci ułatwić grupy o strukturze oferty i support.Presented przez relacyjnej CenterWebinar: Konserwacja piersią dyad i siebie podczas COVID-19 PandemicEvery środa, 12:30 – 1:30 pmThis tygodniowe seminarium został stworzony jako bezpieczne miejsce dla profesjonalistów laktacyjne do zbierania. W każdym tygodniu odbędzie się nowy mówca / temat, aby zapewnić aktualne informacje na temat wytycznych i zaleceń. Koalicja karmienia piersią Empire

Poniedziałek, 02 listopada

Wirtualny Przedmiot: Zaburzenia psychiczne u kobiet: diagnostyczne i leczenie Rozważania całej żeńskiej LifespanNovember 2 – 21 grudnia TBAPresented przez Massachusetts General Hospital Psychiatry AcademyWebinar: pielęgnowaniu nurturer: self-care dla dostawców i ParentsNovember 2, 10:00 amPresented przez Brazelton touchpoints Center

Wtorek, 3 listopada

Webinar: Zażywanie opiatów i HIV / Hepatitis C Made Easy: Praktyczny Realizacja EvidenceNovember 3, 10:00 – 11:15 amPresented przez międzynarodową przeciwwirusowego społeczeństwie USA

Środa, 04 listopada

Webinar: Odblaskowe SupervisionNovember 4, 10:00 – 11:00 amfor więcej informacji, zapoznaj się z tym flyer.Presented przez Training OunceVirtual: medyczny Baseline i planowanych wyłączeń (część 3 z 3) 4 listopada 1:00 pm – 02:00 pm* Tłumaczenie na język hiszpański będą availablePresented przez TURN – narzędzia, Reform NetworkPARENT / impreza rodzinna: wolny grypie ClinicNovember 4, 13:00 – 16:00: Huntington Park Library, 6518 Miles AvenUE, Huntington Park, Kalifornia 90255FRE BEZPIECZEŃSTWA BĘDĄ DZIAŁANYCH DO PUNKTÓW 6 MIESIĘCYCH I STARSZYCH, Nie jest wymagane ubezpieczenie zdrowotne. Aby otrzymać szybszą obsługę, wydrukować i wypełnić formularz zgody przed przybyciem

Czwartek, 5 listopada

Szkolenia wirtualne: Urazowa odpowiedź w InfansNovember 5, 9:00 – 4:30 PM z Centrum Uniwersyteckiego USC dla Doskonałości w zakresie niepełnosprawności rozwojowej w szpitalu dziecięcego Los Angeles i Departament Hrabstwa Los Angeles Hrabstwo Departament Szkolenia Healthvirtual: Intro to Health, Rasow, I Kapitałów urodzeń – Część X2020 Health and Rasow Equity w NICU StayshionNovember 5, 10:00 – 11:00 Ampresented Ode Raz na Academy Preremie (Quap) Webinarium: samobójstwo bezpieczniejsza opieka dla podstawowej opieki dostawcówNovember 5, 12:00 – 1 : 00Pmprezentowany przez Społeczność Stowarzyszenie Kliniki Los Angeles County (CCALAC) Webinarium: Przeprowadzanie wrażliwych przesiewach za pomocą Telehealthnovember 5, 12:30 – 1:45 PmPrezentowany przez California Prime Care Association (CPCA)

Piątek, 6 listopada

Wydarzenie wirtualne: 5. roczna konferencja cukrzyca – wysokie zarządzanie uderzeniami dla CliniciciansNovember 6, 8:00 – 4:00 PmPrezentowane przez Biuro Continuing Medical EducationWebinar: Przygotowanie do OSV & V-OSVnovember 6, 9:00 – 12:30 PMPrezentowane przez Wspólnoty Stowarzyszenie Kliniki Los Angeles County (CCALAC) Szkolenie wirtualne: Wprowadzenie do niemowlęcości, dzieciństwa i relacji Wstępna ocena wstępna (ICARE) 6, 9,00 listopada – 4:00 PMPrezentowany przez Hrabstwo Los Angeles Departament Healthwebinar: Pompy i AIDS LAPTIONS: Umiejętności i ReimbursementNovember 6, 10:00 – 12:00 PMPrezentowane przez karmę piersią

Sobota, 7 listopada

Nie wiemy o żadnych wydarzeniach dzieje się dzisiaj.

Niedziela, 8 listopada

Dziś jest początek National Plain Practitioner Tydzień (8 listopada – 14)! Nie wiemy o żadnych wydarzeniach dzisiaj.

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)